Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Fit Day dla rodziny za nami

10-09-2017, 18:02 Agnieszka Lewko

Aktywnie i rodzinnie można było spędzić czas w sobotę (9.09) w Nowym Bytomiu. Na terenie boiska przy ul. Hallera odbył się „Fit Day dla rodziny”, podczas którego nie zabrakło gimnastyki, tańca, ćwiczeń fitness, a także gier i zabaw dla najmłodszych.

- „Fit Day dla rodziny” to już taka nasza tradycja, a w tym roku zorganizowałyśmy go już po raz trzeci. Przygotowałyśmy dzisiaj wiele atrakcji. Dorośli będą mogli sprawdzić swoje siły w zajęciach fitnessu, natomiast dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach tanecznych, gimnastycznych czy zapasach. Jest to po prostu dzień dla całej rodziny, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.  Poza tym świętujemy dzisiaj dwa lata działalności naszego klubu - powiedziały Anna Stężały-Pocztańska i Aleksandra Michalik, organizatorki imprezy.

Na początku wydarzenia uczestnicy wzięli udział w rozgrzewce, następnie mieli okazję spróbować swoich sił w zajęciach fitnessu. Nie zapomniano też o najmłodszych, którzy mogli potańczyć oraz wziąć udział w wielu konkursach i zabawach. Poza tym stawiali pierwsze kroki w zapasach, wzięli też udział w różnych warsztatach.


Komentarze