Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Druga wygrana z rzędu

09-10-2012, 08:49 Sandra Hajduk

SPR Grunwald Ruda Śląska wygrał drugie spotkanie w tym sezonie, tym razem na terenie SPR'u Orzeł Przeworsk 25:30 (15:17). Mecz miał w większej części jednostronny przebieg, pierwsze trafienie w 2′ zaliczyli gospodarze i do około 7′ spotkania toczyła się walka bramka za bramkę z wynikiem 4:4. Od tego momentu SPR Grunwald przejął inicjatywę i w 11 minucie zdołał odskoczyć na 3 trafienia, a w dalszej części zieloni systematycznie powiększali przewagę która wynosiła nawet 5 bramek. Pod koniec pierwszej odsłony meczu gospodarze skrócili dystans do naszej drużyny na 2 trafienia zdobywając gola w ostatniej minucie. Druga połowa podobnie jak pierwsza zaczęła się od celnego trafienia gospodarzy, jednak po paru minutach Grunwald ponownie powiększył swoją przewagę do 5-6 trafień, a w 51′ wyprzedzał gospodarzy nawet o 9 bramek. W końcówce spotkania w wyniku różnych zmian oraz błędów własnych Orzeł Przeworsk zredukował przewagę Grunwaldu do 5 trafień, a mecz zakończył się z wynikiem 25:30. Spotkanie z perspektywy SPR'u Grunwald Ruda Śląska należy zaliczyć do udanych i co cieszy to równa i dobra postawa obu bramkarzy naszej drużyny.

SPR Grunwald: Błaś Łukasz - bramkarz, Wolniaczyk Jarosław - bramkarz, Lisowski Paweł, Chyłek Michał - 1, Księżyk Marcin, Ciepliński Daniel, Wodarski Adam - 2, Płonka Krzysztof - 4, Marchliński Marcin - 2, Borowiec Karol, Lange Paweł - 3, Kowal Piotr -7, Wodarski Łukasz - 4, Gansiniec Łukasz - 6, Stogowski Mirosław - 1


Komentarze