Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Dobry występ akrobatów

14-11-2012, 08:58 Sandra Hajduk

Młodzi akrobaci i akrobatki reprezentujący Katolicki Parafialny Klub Sportowy "Halemba" wzięli udział w Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia w akrobatyce sportowej, skokach na trampolinie i skokach na ścieżce. Zawody odbyły się w Łańcucie.

 

W zawodach uczestniczyła zarówno cała czołówka polskich akrobatów, jak i akrobaci z Ukrainy, Białorusi, Mołdawii i Niemiec . KPKS Halemba uplasował się na ósmym miejscu w stawce 16 klubów. Klub z Rudy Śląskiej zostawił w pokonanym polu kluby z Warszawy, Rzeszowa czy Kielc.

 

Najlepiej wypadła dwójka mieszana w kategorii wiekowej 11-16: Oliwia Hałupka i Łukasz Wojtaszczyk. Rudzianie zajęli drugie miejsce ustępując jedynie akrobatom z Warszawy. Tuż za podium uplasowała się dwójka kobiet w wieku 11-16: Anna Rzepka i Laura Golińska. W tej samej konkurencji 10. miejsce zajęły Adrianna Woźnica i Julia Nawrat. Ruda Śląska miała także swoich przedstawicieli w konkurencji trójek kobiet. 7. miejsce zajęły Laura Golińska, Marta Wandzik i Zuzanna Początek natomiast na 9. miejscu zawody ukończyły Paulina Widera, Aleksandra Jawoszek i Julia Nawrat.

 

Źródło: KPKS Halemba


Komentarze


21-11-2012, 21:54
kibic napisał(a):

jestesmy z wami rudziole jestesmy z wami !!!!!!!!!!!!

21-11-2012, 21:17
SPORTOWIEC Z RUDY ŚLĄSKIEJ napisał(a):

wielkie gratulacje dla trenerów ,zawodników i kibiców powiniśmy być dumni z tego co mamy najlepszego i kiedyś byliśmy słyni i od tego zaczynaliśmy SLAVIA [Pierwszą ważną datą w dziejach klubu jest Grudzień 1918 roku. Wtedy właśnie powstało Towarzystwo Gimnastyczne Sokół , które dało początek późniejszej Strzale- starszym kibicom, jednoznacznie kojarzącej się już ze Slavią. Pierwszymi dyscyplinami były gimnastyka przyrządowa,trzymamy kciuki za Libiąż powodzenia dla naszych AKROBATÓW!!!!!!!!!!!!

21-11-2012, 20:04
RUDZIANIN napisał(a):

WIELKIE GRATULACJE DO TAK MŁODEGO ZESPOŁU JAKIM JEST KPKS HALEMBA A WYSTĘPUJĄ JUŻ NA TAK WIELKICH IMPREZACH KIEDYŚ BYLIŚMY DUMNI Z NASZYCH GIMNASTYKÓW [SLAVIA]TERAZ MAMY KPKS HALEMBA BRAWO I BYLE TAK DALEJ JESTEŚMY Z WAS DUMNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 0

15-11-2012, 21:54
ayou napisał(a):

Brawo!