Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Dobry start rudzkich akrobatów

12-12-2017, 11:05 KPKS Halemba

10 grudnia rozegrano w Libiążu Otwarte Mistrzostwa Małopolski - Turniej Andrzejkowy w Akrobatyce Sportowej, Skokach na Trampolinie i Ścieżce. Do konkurencji stanęło, aż 415 zawodników z całej Polski. Podczas zawodów niezwykle dobrze spisali się  zawodnicy KPKS-u Halemba.

- Brawa dla całej mocnej drużyny KPKS-u na planszy oraz równie mocnej ekipy kibiców! Sezon powoli dobiega końca, widać zmęczenie i każdy marzy o odpoczynku i przygotowaniach do świąt. Mimo tego pełna mobilizacja i w pięknym stylu zakończymy sezon na Turnieju Mikołajkowym w Mikołowie już w niedzielę 17 grudnia - komentuje Danuta Wodarska, prezes KPKS-u Halemba.

2ki dziewcząt kl. II:

Emilka Wodyk i Emilia Urbańska - 1 miejsce; Lilianna Szudy i Dagmara Piktas - 2 miejsce; Julia Jeleń i Milena Gabrysiak - 3 miejsce;

3ki dziewcząt kl, II:

Emilka Wodyk, Emilia Urbańska i Emilia Biernat - 1 miejsce

2ki dziewcząt kl. III:

Julia Jessel i Monika Skorupa - 1 miejsce; Julia Rasek i Karolina Gołąb - 2 miejsce; Natalia Wieczorkiewicz i Oliwia Florek - 4 miejsce; Marta Szebeszczyk i Emilia Krawczyk - 6 miejsce (na 27 startujących zespołów!)

3ki dziewcząt kl. III:

Julia Rasek, Monika Skorupa i Karolina Gołąb - 1 miejsce; Natalia Rudzka, Amelia Ksiniewicz i Julia Białobrzewska - 3 miejsce (na 23 startujące zespoły!)

2ki mieszane kl. III:

Lena Hudzik i David Biliaiev - 1 miejsce

Martyna Niedochodowicz i Kajtek Szal - 2 miejsce

Skoki dziewcząt kl. młodzieżowa do lat 8:

Maja Florek - 9 miejsce (wśród 22 zawodniczek)

DRUŻYNOWO - 4 miejsce, najwyższe z klubów, które nie wystawiały zawodników w konkurencji skoków na trampolinie!


Komentarze