Dobry początek

24-03-2014, 14:59 Sandra Hajduk

Chociaż było blisko to nie udało się odnieść zwycięstwa Jastrzębiowi Bielszowice na inaugurację rundy rewanżowej. Rudzianie musieli uznać wyższość Warty Zawiercie, przegrywając na wyjeździe 2:1.

Spotkanie zaczęło się bardzo dobrze dla bielszowiczan. W 31 minucie błąd gospodarzy wykorzystał Michał Nowak i celnym trafieniem dał on swojej drużynie prowadzenie. Taki stan rzeczy utrzymywał się dość długo. W końcu jednak w 68 minucie meczu sędzia dopatrzył się faulu w polu karnym i podyktował rzut karny na korzyść gospodarzy. Ci go wykorzystali, doprowadzając do remisu. W końcówce bielszowiczanom zabrakło odrobiny skupienia, co wykorzystali zawiercianie. W 82 minucie celnym, bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego popisał się zawodnik gospodarzy sprawiając, że nadzieja Jastrzębia na komplet punktów zgasła.

KP Warta Zawiercie - TS Jastrząb Bielszowice 2:1 (0:1)
Jastrząb Bielszowice: Majdak - Łukasik, Petrus, Koniorczyk, Polek, Magiera, Wójcik, Skudlik, Sikora, Kubiak, Nowak
Trener: Damian Malujda