Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Do 25 stycznia czekamy na zgłoszenia

14-01-2019, 14:17 Agnieszka Lewko

Ruszył Plebiscyt na Sportowca i Trenera 2018 Roku, który już po raz 26. organizuje redakcja „Wiadomości Rudzkich” W tym roku znowu wspólnie z Wami wybierzemy najlepszych sportowców z Rudy Śląskiej. Czekamy na zgłoszenia kandydatów do 25 stycznia.

Podczas plebiscytu będziecie mieli możliwość wyłonienia swoich faworytów w kategorii Najpopularniejszego Sportowca, Sportowca Skrzata oraz Sportowca Amatora. Do 25 stycznia  2019 r. przyjmujemy zgłoszenia. Natomiast po tej dacie rozpocznie się głosowanie. Wszystko to podsumujemy uroczystą galą na początku marca. Prosimy o nadesłanie kandydatur sportowców w kategoriach: NAJLEPSZY SPORTOWIEC, NAJLEPSZY TRENER, SPORTOWIEC SKRZAT, SPORTOWIEC AMATOR. 

Kandydatury zostaną opublikowane w gazecie, na portalu wiadomoscirudzkie.pl oraz na naszym profilu portalu społecznościowego Facebook.

 Wszyscy, którzy chcą zgłosić swoich kandydatów w kategoriach: Sportowiec, Trener oraz Sportowiec Skrzat powinni nadesłać wiadomość w tej sprawie na maila agnieszka.lewko@wiadomoscirudzkie.pl lub redakcja@wiadomoscirudzkie.pl z następującymi danymi o kandydacie: imię i nazwisko, zdjęcie, adres, nazwa klubu, numer pesel, wiek, krótka notka opisująca osiągnięcia sportowe kandydata w roku 2018. Zgłoszenia można także dostarczać osobiście do redakcji „Wiadomości Rudzkich”.

Zarówno kandydaci na najlepszego sportowca, jak i trenera powinni urodzić się w Rudzie Śląskiej lub trenować w klubie z naszego miasta. W kategorii skrzat obowiązuje limit wiekowy do 13 lat. W kategoriach: Najpopularnieszy Sportowiec, Sportowiec Amator i Sportowiec Skrzat zwycięzców wybiorą Czytelnicy.


Komentarze