04-11-2012, 11:32 Sandra Hajduk

Jastrząb Bielszowice – MKS Siemianowice Śląskie 2:0 (1:0)

Jastrząb: Bechta, Koniorczyk, Morawiec, Czech, Łukasik, Skudlik, Dembiński M., Dembiński P., Mzyk, Mikuła, Foryś.

Trener: Piotr Gierczak

W pierwszej połowie widać było przewagę rudzian. Przed kilkoma okazjami strzelenia bramki stanął Mzyk, jednak nie udało mu się pokonać bramkarza gości. Dopiero w 43 minucie meczu przewagę gospodarzy przypieczętował bramką Foryś, który strzałem z przewrotki umieścił futbolówkę w siatce przyjezdnych.

Na początku drugiej połowy wychodzący sam na sam z bramkarzem gości Mikuła został sfaulowany, za co sędzia ukarał zawodnika gości czerwoną kartką. Mimo utraty jednego zawodnika przyjezdni stwarzali zagrożenie pod bramką rudzian, ale dobrze interweniował Bechta. W 66 minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Mzyk – przelobował on golkipera z Siemianowic podwyższając prowadzenie swojego zespołu na 2:0. W 75 minucie podwyższyć wynik mógł Patryk Dembinski, jednak futbolówka po jego strzale z pola karnego minimalnie minęła słupek. Do końca spotkania nic się już nie zmieniło i Jastrząb mógł cieszyć się z długo oczekiwanego zwycięstwa.