Ciężarowcy na medal

18-10-2018, 14:22 CKS Slavia Ruda Śląska

Ciężarowy Klub Sportowy Slavia Ruda Śląska może pochwalić się kolejnym sukcesem. Podczas Mistrzostw w podrzucie do lat 17 i 20 udało im się wywalczyć złote, srebrnei brązowe medale.

Do lat 17 złote medale wywalczyli Łukasz Gesse  (60 podrzut, kat.56),  Mateusz Malik (100 podrzut kat.69), Tomasz Bądkowski (97 podrzut, kat. 77). Mateusz Bednarz (93 podrzut, kat. do 105). Srebro z kolei wywalczyli Patryk Straszok (47 podrzut,  kat. 56), Julia Wyląg (50 podrzut, kat. 75), Agnieszka Flaschka (40 podrzut, kat. 58), Dominik Wyląg (70 podrzut, kat. 105). Brąz wywalczył Lewin Borowicz (podrzut 63, kat.77). Drużynowo Slavia zdobyła drugie miejsce. Mateusz Malik dodatkowo zdobył drugie miejsce w kategorii open i tytuł zawodnika turnieju. W kategorii do lat 20 Błażej Czyrnek uzyskał wynik: podrzut 90, kat. plus 105.