Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny
w Rudzie Śląskiej

Zbliża się czerwcowe ,,Kino dla Kobiet”

19-05-2022, 10:13 Joanna Oreł

Przed nami kolejne „Kino dla Kobiet” w nowobytomskim kinie Patria. Na panie, oprócz tradycyjnego seansu, czekać będzie m.in. prelekcja pod hasłem „Nie bój się marzyć”, a także dotycząca technik redukcji stresu oraz tego, jak ważną porą dnia jest poranek. Zwieńczeniem wieczoru będzie projekcja filmu pt. „Poznajmy się jeszcze raz”.

Najbliższe „Kino dla Kobiet” odbędzie się w piątek, 3 czerwca od godz. 17. Organizatorzy zaplanowali w tym dniu szereg spotkań z paniami, które mogą stać się inspiracją dla pozostałych. – Każda z nas jest inna, każda ma swoje marzenia. Jednak od pomysłu do realizacji tych marzeń często dzieli nas długa droga. O tym, jak pozbyć się strachu z naszego życia i nie bać się marzyć, opowie Aneta Jokisz, pełniąca w swoim życiu rolę żony, matki, blogerki i hutniczki – zapowiada Marta Glamb, organizatorka rudzkiego ,,Kina dla Kobiet”.

Wśród prelegentek pojawi się także Magdalena Cieśla – m.in. certyfikowany trener, coach, terapeuta Racjonalnej Terapii Zachowania oraz psychodietetyk. Pani Magdalena ma na swoim koncie szereg książek na temat rozwoju osobistego oraz zdrowego trybu życia. – Nasza prelegentka obecnie wydaje najnowszą książkę pt. „Oczyść ciało i umysł”, w której zachęca do świadomego życia, zmiany nawyków żywieniowych i zadbania o siebie – mówi Marta Glamb. – Będzie również prowadzić warsztaty dla kobiet, aby pomóc im w tej drodze. Podczas wystąpienia skupi się na technikach redukcji stresu – zapowiada.

Podczas czerwcowego „Kina dla Kobiet” wystąpi ponadto Iwona Łatacz – blogerka Lifestylebyiw (blog o tematyce skierowanej do pań), która opowie o fenomenie poranka jako najważniejszego punktu dnia.

Tradycyjnie na sali kinowej na panie będą czekały przekąski przygotowane przez KarmaMa Bistro i Zioło, TuLisMaNore oraz kawiarnię Panaceum. Kobiety będą mogły również skorzystać z usług kosmetyczki, skonsultować się z dietetykiem oraz zrobić zakupy na stoisku zielarskim. Partnerem „Kina dla Kobiet” jest także firma KUŚ. Około godz. 19.30 wyświetlony zostanie film „Poznajmy się jeszcze raz”. Bilety na piątkowe (3.06) spotkanie dostępne są w cenie 35 zł. Rezerwacji można dokonywać pod numerem telefonu 502-651-403.


Komentarze