Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Wyprzedaż garażowa już w sobotę!

25-05-2017, 21:08 Agnieszka Lewko

Druga edycja Targów garażowych przed nami!  W najbliższą sobotę (27.05) kochłowickie planty znowu będą miejscem wyprzedaży garazowej, dzięki której będzie można pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, które zalegają w naszych domach. Po pozytywnym przez mieszkańców odbiorze kwietniowej wyprzedaży, stowarzyszenie  "Lepsze Kochłowice. Lepsza Ruda Ślaska” , postanowiło powrórzyć imprezę.

Celem wydarzenia jest pozbycie się niepotrzebnych rzeczy, ale w taki sposób, że trafią one nie na wysypisko, lecz do nowego domu.

- Nie spodziewaliśmy się tak dużego zainteresowania naszym kwietniowym wydarzeniem. Mimo  dość kapryśnej pogody, mieszkańcy dopisali. Dlatego na ich prośbę postanowiliśmy powtórzyć imprezę. Oby tym razem pogoda była łaskawsza. Tak jak ostatnim razem, zapraszamy w sobotę 27 maja na 10:00 na planty - mówi Karolina Szebiela, rzecznik prasowy stowarzyszenia.

Kwietniowa garażowa wyprzedaż byla pierwszą tego typu akcją w Rudzie Śląskiej. Jednak organizatorzy mają nadzieję, że wpisze się ona na stałe kalendarz działań stowarzyszenia.

- Jak widać, z sukcesem realizujemy nasz plan działań. Pozytywny odbiór przez mieszkańców napędza nas jeszcze bardziej! Dlatego już teraz możemy obiecać, że jeszcze w tym roku wydarz się wiele zaskakujących projektów. A tymczasem widzimy się na  targu garażowym w najbliższą!– dodaje Rafał Wypior, prezes stowarzyszenia "Lepsze Kochłowice. Lepsza Ruda Śląska. 


Komentarze