Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny
w Rudzie Śląskiej

Wszystkie panie idą do kina

14-03-2023, 12:03 Joanna Oreł

Drogie panie, czas znaleźć chwilę dla siebie i spędzić wieczór inaczej niż zwykle. Okazją do tego będzie piątkowe (17.03) „Kino dla Kobiet”, które tradycyjnie odbędzie się w nowobytomskiej Patrii. Będzie coś dla ducha i ciała.

– ,,Kino dla Kobiet” to miejsce spotkań, miejsce służące relaksowi, licznym uśmiechom, a także, które ma przypominać paniom, jak ważne jest nasze zdrowie – podkreśla Marta Glamb, organizatorka rudzkiego ,,Kina dla Kobiet”. – Aby troszczyć się o innych, musimy najpierw zaopiekować się sobą. Dlatego też w marcu porozmawiamy z dr. Pawłem Ignacym, na co dzień pracującym w Przychodni Wireckiej. Wspomniana przychodnia objęła swoim patronatem cykl naszych spotkań. Z kolei Iwona Łatacz wprowadzi nas w tajniki tego, jak zadbać o swój dobrostan psychiczny – dodaje.

Tradycyjnie też na panie czekać będzie strefa beauty, gdzie specjalistki z Provence Beauty będą wykonywać bezpłatną hennę. Tam też Przychodnia Wirecka badać będzie poziom cukru oraz ciśnienia. Z kolei przedstawiciele Koshi Centrum Wsparcia i Rozwoju wyjaśnią, czym jest masaż powięziowy. Ponadto przygotowana zostanie strefa gastro z przysmakami rudzkich lokali gastronomicznych. – Zapraszamy już dziś na zaplanowanie sobie wspólnego popołudnia i wieczoru. Będzie to doskonały czas, w którym choć na chwilę oderwiecie się od codzienności, zaczerpniecie wiedzy medycznej, napijecie się kawy, zjecie pyszności przygotowane przez naszych partnerów i wspólnie się pośmiejemy. Nie zapominajmy o tym, że prowadzący Arkadiusz Wieczorek zapewnia uśmiechy na twarzy – zachęca Marta Glamb.

Oczywiście głównym punktem piątkowego (17 marca) „Kina dla Kobiet” będzie seans fi lmowy – tym razem wyświetlona zostanie komedia romantyczna pt. ,,Na Twoim Miejscu”. Początek „Kina dla Kobiet” o godz. 17, wstęp kosztuje 35 zł od osoby. Bilety można rezerwować, wysyłając SMS pod numer 502-651-403 (imię, nazwisko, liczba osób). – Kolejne spotkanie ,,Kino dla Kobiet” odbędzie się 19 maja, później mamy wakacyjną przerwę, po której ponownie spotykamy się 20 października. Tutaj naszym gościem będzie wieloletni przyjaciel, profesor Wojciech Cnota – zapowiada Marta Glamb.


Komentarze