Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Weronika Badura – Wakacyjna Miss Foto 2017

08-09-2017, 11:26 Arkadiusz Wieczorek

Weronika to lubiąca podejmować wyzwania osiemnastolatka z Orzesza.  Wolny czas spędza na rowerze i spotkaniach z przyjaciółmi. Ćwiczy pole dance i uwielbia podróże. Obecnie pracuje jako opiekun zagranicznych wycieczek. 

- Zacznijmy od tego czym Miss Foto zajmuje się kiedy nie pozuje do zdjęć?

- Aktualnie uczę się w liceum i przede mną matura. Poza szkołą to nie lubię nudy. Lubię poznawać nowe miejsca, nowych ludzi i próbować wszystkiego co nowe. Relaksuje się spędzając czas na rozmowach i spotkaniach z przyjaciółmi, którzy są dla mnie bardzo ważni.

- Masz już tytuł Miss Ziemi Pszczyńskiej 2017, więc jeśli chodzi o konkursy piękności to chyba masz teraz dobrą passę. Dlaczego starujesz w wyborach?

-  Lubię wyzwania a taki start to dla mnie duże wyzwanie. Nie mam problemu w kontaktach z ludźmi i występami na scenie, ale czym częściej się to robi tym więcej nabiera się pewności siebie. Wybory Miss Wakacji wspominam bardzo dobrze. Poznałam bardzo dużo miłych osób, panowała świetna atmosfera, wszystkie uczestniczki pomagały sobie nawzajem. Każdy taki konkurs to nowe znajomości i to jest taka dodatkowa nagroda, którą zdobywają wszystkie uczestniczki.

- Co stresuje Cię najbardziej?

- Dla mnie najbardziej stresujący moment podczas wyborów to prezentacja własna. Kiedy mam opowiedzieć coś o sobie zawsze u mnie pojawia się pustka. Wiadomo, że każdy chce pokazać się jak z najlepszej strony i zawsze staram się żeby moja wypowiedź nie okazała się pusta ani oklepana.

- W przyszłości zobaczymy Cię na wybiegach?

- Mam mnóstwo planów na przyszłość ale głównym są studia kryminalistyczne w Gdańsku.

 

foto nr 3 i 4 : Julia Szymańczyk

 


Komentarze