Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Walentynki w tubie nurkowej w Aquadromie

16-02-2018, 09:09 admin

Walentynkowa kolacja w restauracji, seans w kinie…? Dla nich to o wiele za mało. Wolą coś znacznie bardziej nietypowego z dodatkiem dawki adrenaliny. Na niezwykle oryginalną randkę z okazji święta zakochanych zdecydowało się kilka super odważnych par ze Śląska. Zakochani postanowili zanurkować w jedynej w Polsce 7-metrowej tubie znajdującej się w parku wodnym Aquadrom w Rudzie Śląskiej, by w miłosnej scenerii - specjalnie przygotowanej na tę okazję na jej dnie - wyznać sobie uczucia. Nie będzie to łatwe, gdyż sprzęt nurkowy, a przede wszystkim automat do oddychania stanowią spore utrudnienie, zwłaszcza dla osób, które nurkują po raz pierwszy.

Walentynkowe nurkowania odbędą się w weekend 17 i 18 lutego 2018 r. Pierwsza para rozpocznie swą podwodną randkę o godzinie 10. - Mamy już doświadczenie w organizowaniu nietypowych nurkowań z różnych okazji. Niedawno zgłosiła się do nas para, która chciała zorganizować w naszej tubie zaręczyny. Podjęliśmy to wyzwanie i wszystko udało się znakomicie. Jesteśmy pewni, że podwodna randka to coś, co zakochani będą pamiętać przez resztę życia i wspominać jako fantastyczną wspólną przygodę – mówi Agnieszka Piekorz – Hałczyńska, rzecznik prasowy Aquadromu.

Zakochani wejdą pod wodę w pełnym sprzęcie nurkowym pod opieką instruktora po uprzednim szkoleniu z zakresu nurkowania. Chętni otrzymają podwodne zdjęcia z dna tuby, które stanowić będą ciekawą pamiątkę.


Komentarze