Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Utalentowana SP 18

16-04-2018, 09:01 Agnieszka Lewko

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 18 udowodnili, że mają talent. W piątek (13.04) w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3 odbył się już piąty Dzień Talentów, podczas którego dzieciaki popisały się swoimi niezwykłymi umiejętnościami.

- Wielu uczniów naszej szkoły, przełamując swój strach i wstyd, zaprezentowało swoje zdolności i pasje. Na scenie pojawili się więc wokaliści, tancerze, aktorzy, mogliśmy również podziwiać różne sztuczki z jojo - podkreśliła Ewa Malich, nauczycielka w  Szkole Podstawowej nr 18. - Warto podkreślić, że całe popołudnie upłynęło w bardzo miłej atmosferze. Każdy pokaz był nagradzany oklaskami i słowami aprobaty. Pani Dyrektor naszej szkoły  podziękowała wszystkim uczestnikom i wyraziła nadzieję, że ten dzień stanie się inspiracją do ujawnienia nieodkrytych jeszcze talentów - dodała.

Podczas V Szkolnego Dnia Talentów można było podziwiać występ Zespołu Folklorystycznego „Ślązaczek”, działającego przy Pałacu Młodzieży w Katowicach,  Teatr Nauczycieli SP 18 w przedstawieniu „Podróże Wielkiego Baja” oraz występy artystycznie uzdolnionych uczniów SP nr 18.

W czasie imprezy odbył się  także kiermasz ciast, licytacja oraz loteria fantowa, a cały zebrany dochód został przekazany na podopiecznych Fundacji Przyjaciół Świętego Mikołaja w Rudzie Śląskiej.


Komentarze