Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Targ garażowy w Kochłowicach

22-04-2017, 19:23 Agnieszka Lewko

Pierwszy rudzki targ garażowy pod nazwą "Targ.araż" odbył się dzisiaj na kochłowickich plantach! Dzięki akcji zorganizowanej przez stowarzyszenie „Lepsze Kochłowice. Lepsza Ruda Śląska” można było pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, które zalegały w naszych domach.

- Podczas planowania tego wydarzenia przyświecały nam dwa cele: promocja naszych kochłowickich plant oraz umożliwienie mieszkańcom wzajemnej wymiany przedmiotów, których już nie potrzebują ale są w dobrym stanie - podkreślił Rafał Wypior, prezes stowarzyszenia „Lepsze Kochłowice. Lepsza Ruda Śląska”. - Mimo tego, że poranny deszcz odstraszył nieco sprzedających, jak i kupujących, to myślę, że impreza była udana i mamy w planach organizację kolejnych. W najbliższym czasie planujemy dwie imprezy. Będzie to kolejny targ garażowy 27 maja oraz nocny przejazd na rolkach z rynku w Kochłowicach aż na "Rybaczówkę". Na obie imprezy serdecznie zapraszam - dodał.

Garażowa wyprzedaż to pierwsza tego typu akcja w Rudzie Śląskiej. Jednak organizatorzy mają nadzieję, że wpisze się ona w coroczny kalendarz działań stowarzyszenia. 


Komentarze