Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Rekord frekwencji w Aquadromie

02-08-2018, 13:45 admin

W lipcu Aquadrom odnotował najwyższą liczbę Klientów od momentu otwarcia obiektu  w grudniu 2012 roku. Rudzki park wodny wciąż się rozwija i zdobywa nowych oraz lojalnych Klientów. Do tej pory najlepszym miesiącem pod względem frekwencji był lipiec 2016 roku. Wtedy to obiekt odwiedziło ponad 66 000 osób. W lipcu tego roku było ponad 67 000 gości!

- Wynik z 2016 roku wydawał się nie do pobicia. Jednak udało się, za co jesteśmy wdzięczni naszym Klientom, którzy w bogatej ofercie miejsc rekreacyjnych wybierali jednak Aquadrom – mówi Marta Malik, prezes Aquadromu.

Aquadromowi nie zaszkodziło otwarcie pod koniec kwietnia aquaparku w Tychach. Co więcej, maj i czerwiec 2018 roku były najlepszym majem i czerwcem od otwarcia obiektu.

- Byliśmy bardzo dobrze przygotowani na pojawienie się na rynku nowej konkurencji. Nie przespaliśmy momentu otwarcia i robiliśmy swoje. To znalazło odzwierciedlenie we frekwencji – dodaje prezes Aquadromu.

Od dwóch lat rudzki aquapark odwiedza ponad pół miliona klientów w skali roku. Warto przypomnieć, że Aquadrom stara się o zainteresowanie Klientów wciąż poszerzając ofertę  i organizując dodatkowe atrakcje nie tylko w hali basenowej. Już trzeci rok z rzędu przed obiektem funkcjonuje ogólnodostępna plaża, boisko do siatkówki plażowej, a w każdą sobotę lipca i sierpnia odbywają się seanse letniego kina plenerowego.


Komentarze