Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny
w Rudzie Śląskiej

Próby na szpilkach

20-03-2013, 09:49 Robert Połzoń

Zimny wiatr marcowych wieczorów nie dociera do Miejskiego Centrum Kultury. Mimo, że finał wyborów Miss Rudy Śląskiej odbędzie się dopiero 20 kwietnia, to próby związane z tą imprezą ruszyły pełną parą. Na scenie momentami jest naprawdę gorąco.


- Na próbach ćwiczymy kroki, równowagę oraz całe układy sceniczne. Próbujemy na razie opanować jeden konkretny wieczorowy układ. Ważny w takim pokazie jest kontakt z publicznością – mówi Dominika Forysiak jedna z kandydatek na Miss Rudy Śląskiej.

Podczas ćwiczeń uczestniczki dokładnie się poznają. - Z próby na próbę coraz lepiej się dogadujemy. Spotkania są częste, ale nie mam problemu by znaleźć na nie czas. Czasami jest ciężko, szczególnie, gdy po kilkanaście razy powtarzamy jeden i ten sam układ. Zdarzają się też śmieszne momenty, wtedy mamy chwilę na wytchnienie i się bawimy – tłumaczy Paulina Fabiszewska finalistka tegorocznych wyborów.

 

 

-Jeszcze nie czujemy przedfinałowej rywalizacji. Ja nie biorę w tym udziału z żądzy wygranej. Chcę po prostu sprawdzić siebie i poznać nowe osoby- mówi Marta Skiba dwudziestoletnia kandydatka. - Będę te próby wspominać bardzo miło, Zdarza się tu mnóstwo zabawnych sytuacji. Jeżeli jakiejś dziewczynie coś nie wyjdzie to zawsze jest wesoło, wtedy wszystkie nabieramy nowej energii - dodaje.


Wszystkie występy, które zostaną zaprezentowane podczas finału muszą być skrupulatnie przygotowane.

 

- To już czwarta próba kandydatek do tytułu Miss Rudy Śląskiej. Planowo przed nami jeszcze dziesięć takich spotkań, ale znając życie , napięcie wzrośnie przed finałem i liczba prób ulegnie zmianie. Ćwiczenia trwają średnio dwie godziny ale widać, że dziewczyny w tym czasie świetnie się bawią - wyjaśnia Izabela Nowrotek z Wiadomości Rudzkich.


Komentarze


28-03-2013, 13:18
Anka napisał(a):

Sądząc po atakach na obecnie prowadzącą i wychwalanie innych to konkurencja ostro wzięła sie do "roboty".

28-03-2013, 00:34
Jadwizia napisał(a):

/ zazdrosc o chacharskie zachowanie? dobre sobie..ja sie zgadzam w 100% z opiniami ponizej. 3mam kciuki za wnuczke sąsiadki i nie ze wzgledu na zajomosc, ale ze wzgledu na jej nieskazitelny wygląd i subtelnosc :) Paula wygrasz

27-03-2013, 17:33
Rudzianka napisał(a):

Ciekawe czy konkurencja działa, czy tylko zwykła jadowita zazdrość?

24-03-2013, 21:55
Marcelka napisał(a):

wreszcie jakis sensowny komentarz.Tez sie zgadzam, Miss powinna byc nie tylko piękna ale i mądra! 7 i 14 to moje faworytki

24-03-2013, 15:19
Katarzyna napisał(a):

witam, czy tylko mnie się wydaje się, że kandydatka (lub juz wybrana) MISS powinna nie tylko byc piekna,ale powalać intekeltem, poprawnie się wysławiać i być kobietą z klasą?? nie znam wszystkich kandydatek osobiście,ale wiekszość z nich ma z tym problem. A najwiekszy chyba Pani Kamila z nr 11. zajrzyjcie na jej photobloga a ujrzycie jaka jest, licza sie dla niej jedynie pieniadze, zakupy, klnie jak szewc a najwieksza frajde sprawia się jej upicie na dyskotekach.. uwazam ze powinna zostac zdyskwalifikowana za takie zachowanie. pewnie zaraz jej znajomi mnie tu skrytykują, że zazdroszcze jej Bóg wie czego. Ależ nie, bycie miss nie oznacza tylko wygrania nagrody i przejecia korony, oznacza to rownież udzielanie się na szeroką skalę przed publiką, czego zapewne nie wszystkie dziewczyny będą umiały dokonać. pozdrawiam wszystkie odważne kobietki.

20-03-2013, 09:50
jolka napisał(a):

ładne dziewczyny