Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

"Ostra jazda" w Rudzie Śląskiej

04-10-2019, 13:28 admin

Co się dzieje, kiedy tracimy pracę? Szukamy nowej! Ale droga, którą przemierzamy, aby zdobyć wymarzone stanowisko, może być długa i wyboista, a i poszukiwania mozolne. Co robią bohaterowie „Ostrej jazdy”, którzy z dnia na dzień utracili pracę? Dowiemy się tego 19 października w Miejskim Centrum Kultury im. Henryka Bisty, gdzie odbędzie się spektakl pt. „Ostra jazda”.

Jednak już teraz uchylimy rąbka tajemnicy. Na scenie MCK-u w Rudzie Śląskiej-Nowym Bytomiu wystąpią Mirosław Baka, Jan Jankowski, Przemysław Sadowski, Katarzyna Żak/Magdalena Wójcik oraz Julia Kamińska/Marta Wierzbicka.

To właśnie grani przez nich bohaterzy sztuki “Ostra jazda” nie chcą walczyć o nową posadę i czekać miesiącami na zatrudnienie. Sami wymyślają sobie zajęcie. Wpadają na karkołomny i dosyć niebezpieczny pomysł – postanawiają zrealizować… film erotyczny. Wszystko wydaje się proste: trzeba tylko zatrudnić odpowiednich „aktorów” i ruszyć z produkcją, która przysporzy im mnóstwo pieniędzy. Wszystko zaplanowane jest w szczegółach… ale jak to w farsach bywa, sytuacja szybko wymyka się spod kontroli i bardzo komplikuje. A to z kolei powoduje mnóstwo śmiesznych sytuacji i zabawę aż do łez.

Spektakl “Ostra jazda” Teatru Komedia w Warszawie odbędzie się 19 października 2019 r. (sobota) o godz. 17.00.

Bilety w cenie: 100 zł (parter rzędy I-XII), 85 zł (parter rzędy XIII-XV), 70 zł (balkon) do nabycia poprzez stronę https://bilety.mckrudasl.pl/

UWAGA! Spektakl dla dorosłych 18+.

Zdjęcia: materiały prasowe Teatru Komedia


Komentarze