Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Ostatni jesienny targ garażowy w sobotę

19-10-2017, 19:55 Agnieszka Lewko

Ostatni targ garażowy przed nami! W przyszłą sobotę (21.10) nadarzy się kolejna, idealna okazja do pozbycia się zbędnych rzeczy, zrobienia miejsca w domu na coś zupełnie innego, to również dobra okazja do zarobienia na czymś niepotrzebnym, a także do kupienia czegoś w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Targ odbędzie się już tradycyjnie na kochłowickich plantach, ale tym razem będzie to też targ wymiany roślin. 

- Nie spodziewaliśmy się tak dużego zainteresowania tym wydarzeniem. Przez cały czas mogliśmy liczyć na dużo zainteresowanie mieszkańców, którzy chętnie się włączyli w tą akcję. Dlatego targ garażowy nie był tylko pojedynczą akcją, a pojawiał się na plantach cyklicznie - tłumaczy Rafał Wypior, prezes Stowarzyszenia Lepsze Kochłowice. Lepsza Ruda Śląska.

- Teraz już kończymy targi, ale na wiosnę znowu powrócimy na planty i nie tylko. Postanowiliśmy zorganizować targ garażowy także w innych dzielnicach naszego miasta. Warto dodać, że ten ostatni targ będzie urozmaicony, ponieważ oprócz tego, co było zawsze, będzie można wymienić się także roślinami - dodaje.

Targ garażowy odbędzie się w godzinach od 10 do 12.


Komentarze