Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny
w Rudzie Śląskiej

Nasi najmłodsi absolwenci

14-05-2019, 15:29 Joanna Oreł

Spędzają tutaj pierwsze lata swojego życia, poznają swoich rówieśników i przygotowują się do rozpoczęcia nauki w przedszkolu, a później w szkole. Dlatego tak ważne jest, aby w odpowiedni i uroczysty sposób pożegnać “absolwentów” żłobka miejskiego “Misiakowo” w Rudzie. Podczas Gali Misiak 2019, która odbyła się we wtorek (14.05) w Miejskim Centrum Kultury, pożegnano ponad 20 wychowanków.

- Gala Misiak to jest nasza najważniejsza impreza w roku, która odbywa się niezmiennie od 2012 roku, kiedy to powstał żłobek “Misiakowo” - podkreśliła dyrektorka żłobka miejskiego „Misiakowo”. - To pożegnanie naszych “misiakowych” absolwentów, w trakcie którego nasi najmłodsi otrzymują niespodzianki w postaci medali, a także mogą zobaczyć oni przedstawienie autorstwa naszego pracownika, Moniki Czoik-Nowickiej - dodała.

W tym roku było to przedstawienie pt. “Pewnego razu w dżungli”, a w role tradycyjnie już wcielili się pracownicy żłobka oraz rodzice jego wychowanków. Dodajmy, że w trakcie Gali Misiak nagrodzone zostały nie tylko dzieci, ale również rodzice, którzy w sposób wyróżniający się włączyli się w pracę żłobka. Medale oraz upominki wręczyła wiceprezydent Anna Krzysteczko wraz z dyrektorką placówki.


Komentarze