Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Motocyklowa miłość do podróży

22-04-2017, 19:26 Agnieszka Lewko

Miłośnicy dalekich podróży i jazdy na motocyklach spotkali się na piątym już festiwalu „The Art od Ride”. W czasie dwóch dni w rudzkim kinie Patria można było posłuchać opowieści na temat ciekawych motocyklowych podróży po różnych krajach i kontynentach, a przede wszystkim pooglądać filmy z tych niesamowitych wypraw.

Każdego roku spotykamy się po to, żeby celebrować miłość do podróży i do motocykli. Chcemy  porozmawiać na motocyklowo-podróżnicze tematy, żeby się wzajemnie inspirować oraz przekazywać tę pasję innym. W tym roku szczególnym punktem festiwalu będzie premiera nowego projektu nie tylko na skalę całej Polski, ale również Europy, w którym uczestniczy znany muzyk Michał Urbaniak  - tłumaczył Mateusz Widuch, organizator festiwalu.

Podczas wydarzenia o swojej pasji do podróży i motocykli opowiedzieli pasjonaci z różnych polskich miast. Ale nie tylko. O miłości do motoryzacji można było usłyszeć także od włoskiego podróżnika.

- Tegoroczny program festiwalu jest niezwykle bogaty i różnorodny, ponieważ przedstawia filmy, które zazwyczaj nie były  wyświetlane w polskich kinach nigdy wcześniej, dlatego myślę, że każdy znalazł w nim coś dla siebie - dodał Mateusz Widuch.

 

(Foto: The Art of Ride Facebook)


Komentarze