Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Moc atrakcji znowu w Kochłowicach

21-07-2017, 11:20 Agnieszka Lewko

Zbliża się III Targ Garażowy! Będzie to idealna okazja do pozbycia się zbędnych rzeczy, zrobienia miejsca w domu na coś zupełnie innego, to również okazja do zarobienia na czymś niepotrzebnym, a także do kupienia czegoś w wyjątkowo atrakcyjnej cenie! Wymiana garażowa jak zawsze odbędzie się na kochłowickich Plantach o godzinie 14:00.

- Zasady są mega proste: dajesz nam znać do 21 lipca o tym, że zobaczymy się na plantach, przychodzisz w sobotę 22 lipca i wystawiasz swoje rzeczy. Ceny ustalasz samodzielnie. Nie pobieramy opłat za stoiska - informuje Rafał Wypior, prezes Stowarzyszenia Lepsze Kochłowice. Lepsza Ruda Śląska.

Z kolei niedzielne popołudnie (23 lipca) można spędzić w ogrodzie restauracji Ramża na „Rodzinnym #KochLove”, gdzie nie zabraknie atrakcji dla całych rodzin, a przede wszystkim dla dzieci. Wata cukrowa dla każdego, balony, spotkanie z maskotką Aquadromu, czyli super Dromkiem! Start o 17:00 a o 21:00 ruszy „Kino Letnie” , gdzie będzie można zobaczyć film „The Ultimate Life - Prawdziwe życie”.  Wstęp bezpłatny!


Komentarze