Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Miss Lata wybrana

09-09-2018, 14:19 Agnieszka Lewko

Wybory Miss Lata 2018 i ostatni festyn z cyklu „Po sąsiedzku” odbyły się w piątek (7.09) w Parku Strzelnica w Bielszowicach. Miss Lata została Karolina Niedworok, Wicemiss Lata to Weronika Badura a Miss Foto - Anna Sznapka. Gwiazdą wieczoru, która zaśpiewała dla publiczności była Iwona Węgrowska.

- Nie spodziewałam się, że zdobędę ten tytuł, ale udało się i jestem z tego powodu strasznie szczęśliwa. Dziękuję jury, że tak wysoko mnie oceniło - powiedziała Karolina Niedworok, Miss Lata. - Brałam już udział w wyborach Miss Rudy Śląskiej i przyznam, że dodały mi wiele pewności siebie. Dlatego polecam takie konkursy wszystkim dziewczynom, bo naprawdę dodają wiele odwagi i pomagają spełniać marzenia - dodała.

Kandydatki do tytułu „Miss Lata” zaprezentowały się w czterech odsłonach: w strojach sportowych, strojach kąpielowych, strojach własnych oraz strojach wieczorowych. Odpowiadały także na pytania prowadzących. Natomiast podczas festynu nie zabrakło wielu atrakcji dla całych rodzin takich jak: zumba i zabawy dla dzieci, „dmuchańce”, konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych.


Komentarze