Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Mali absolwenci

15-06-2018, 21:00 Joanna Oreł

Żłobek miejski „Misiakowo” z Rudy pożegnał kolejnych, dziecięcych absolwentów podczas Gali Misiak 2018 w Miejskim Centrum Kultury. Nie obyło się bez nagród oraz podziękowań. Impreza odbyła się po raz szósty.

Podczas tegorocznej gali zostało wystawione przedstawienie pt. „W podróży na koniec tęczy”, w którym wystąpili opiekunowie żłobka wraz z rodzicami tegorocznych absolwentów. Jednak głównym punktem gali było pożegnanie dzieci, które kończą w tym roku pobyt w „Misiakowie”. – Jak co roku „misiakowi” absolwenci otrzymali złoty „Medal Misiaka”, który będzie pamiątką miłych chwil spędzonych w żłobku, czyli na początku swojej drogi edukacyjnej – podkreślała Anna Bujas, dyrektorka żłobka miejskiego „Misiakowo”. – W naszym „Misiakowie”, ale nie tylko, bo we wszystkich naszych żłobkach, atmosfera jest wyjątkowa. To jest dla mnie najważniejsze, że żłobek nie jest sztywną instytucją, tylko jest to dla tych maluchów drugim domem. Jest to jedna wielka rodzina – dodała obecna na gali wiceprezydent Anna Krzysteczko.

W trakcie gali nagrodzono także rodziny, które angażują się w życie żłobka oraz uczestniczą w zajęciach popołudniowych, takich jak Kuchcikowo, Misiakowy Fitness Klub czy Kreatywny Misiak. – Tegoroczna „Gala” była szóstą z kolei zorganizowaną przez dyrektora oraz żłobkowy personel jako podziękowanie dla dzieci i rodziców za wspaniałą współpracę i wspólnie spędzony czas – podsumowała Anna Bujas.


Komentarze