Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Kino przenosi się do sieci

21-04-2020, 12:44 Joanna Oreł

Najbliższe spotkanie "Kina dla Kobiet” odbędzie się w przestrzeni wirtualnej, co jednak nie oznacza, że będzie mniej motywujące. Szykuje się bowiem webinar ze znaną dla pań Pauliną Szczepanek, trenerem talentów oraz coachem, która spróbuje zmotywować słuchaczki do działania oraz przywrócić im skrzydła w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Udział w sesji online będzie tym bardziej cenny, że dochód z uczestnictwa zostanie przekazany na środki ochrony dla pacjentek Oddziału Ginekologiczno-Położniczego rudzkiego szpitala. "Kino dla Kobiet” rozpocznie się w najbliższy piątek, 24 kwietnia o godz. 20.30. Aby w nim uczestniczyć, należy poprzez zrzutkę na stronie www.zrzutka.pl/dncxvu oddać cegiełkę w wysokości co najmniej 25 zł. – Cała kwota zostanie przeznaczona na zakup maseczek ochronnych dla pań, które oczekują na poród w rudzkim szpitalu. Chcemy w ten sposób je wesprzeć i dodać im otuchy, aby poczuły się bardziej bezpieczne i zaopiekowane – podkreśla Patrycja Pelka, współorganizatorka ,,Kina dla Kobiet”.

Podczas spotkania online z Pauliną Szczepanek panie dowiedzą się m.in., jak próbować poradzić sobie w dobie pandemii, jak zadbać o najbliższych i nie zapomnieć o sobie – swoim rozwoju, samopoczuciu, czy kondycji. – Zachęcamy nasze panie, aby tego dnia ubrały się inaczej niż przez ostatnie tygodnie. Porzućmy domowy strój na rzecz czegoś bardziej eleganckiego. Przyszykujmy się tak, jakbyśmy miały się spotkać na żywo – zachęca Marta Glamb, współorganizatorka "Kina dla Kobiet”.


Komentarze