Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny
w Rudzie Śląskiej

Julia została Miss Internetu

29-01-2021, 13:08 Joanna Oreł

Rudzianka Julia Jachimek zdobyła tytuł Miss Nastolatek Internetu 2020. Pochodząca z Rudy Śląskiej 15-latka 15 stycznia wraz z innymi 24 kandydatkami walczyła o tytuł Miss Polski Nastolatek 2020 i ostatecznie wygrała, jeżeli chodzi o głosowanie internautów. – Poczułam się doceniona i wyróżniona szczególnie, bo to przecież głosy widzów zdecydowały o moim awansie – podkreśla młoda rudzianka.

Julia Jachimek to 15-latka, która pochodzi z Rudy Śląskiej, a uczy się w I klasie Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego im. Melchiora Wańkowicza w Katowicach. Wybrała klasę o profilu biologiczno-chemicznym, ponieważ swoją przyszłość wiąże z medycyną. Jednak oprócz tego marzy o modelingu i tak trafiła pod skrzydła agencji Grabowska Models. – Parę dni później znalazłam się w Bielsku-Białej na rozmowie. Wtedy dowiedziałam się o konkursie Miss Beskidów Nastolatek 2020, na który zdecydowałam się – opowiada Julia Jachimek.

To był pierwszy start rudzianki w wyborach miss i od razu zakończony sukcesem, bo Julia zdobyła tytuł II wicemiss i dzięki głosowaniu internautów awansowała do finału Miss Polski Nastolatek 2020. – To były niesamowite emocje. Studio telewizyjne, wspaniałe show, znani artyści, budziło to we mnie ekscytację. Jednak świadomość, że będą mnie oglądały tysiące ludzi przed telewizorami, powodowała, że trema dawała mi się we znaki. Równocześnie to była bardzo ciężka praca. Pobudka o godz. 7, a potem do późnego wieczora próby, makijaże, przymiarki, wywiady, sesje zdjęciowe, nagrywki oraz próby choreograficzne. Poznałam wiele pięknych i mądrych dziewczyn i zawarłam nowe znajomości. Udział w konkursie nauczył mnie pokonywać własne granice, dodał mi pewności siebie – mówi Julia Jachimek.

W finale konkursu wygrała wprawdzie 17-letnia Katarzyna Synowiec i to właśnie ona została Miss Nastolatek 2020, ale Julia Jachimek także została dostrzeżona. Rudzianka zdobyła tytuł Miss Nastolatek Internetu 2020. – Na pewno nie porzucę marzeń o modelingu, bo chcę chodzić na pokazach mody oraz brać udział w sesjach zdjęciowych, a co do konkursów… zobaczymy. Mam dopiero 15 lat, uczę się w pierwszej klasie liceum, więc muszę pomyśleć o nauce, przyszłości i zdobyciu wykształcenia. Modeling to wspaniała przygoda, ale nie na całe życie. Chciałabym w przyszłości zostać lekarzem, tak jak mój dziadek – zdradza Julia.

 


Komentarze


29-01-2021, 16:33
Boszka napisał(a):

Brawo Julia.Dziadek wspaniały lekarz masz więc wzorce i dobrze ze chcesz iść w jego ślady. ŻYCZĘ WYTRWAŁOŚCI DO CELU.Masz tez wspaniałych rodziców. Pozdrawiam