Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny
w Rudzie Śląskiej

Interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny, czyli FUNNY BALLS SHOW

09-03-2023, 14:24 Artykuł sponsorowany

Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka! A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy? Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć! Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje – prawdziwy hit tegorocznej wiosny! 15 marca o godz. 18 w Miejskim Centrum Kultury odbędzie się interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny, czyli FUNNY BALLS SHOW.

W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Szarla, księżniczki Szarlotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany z kilkudziesięciu błękitnych baloników i gigantyczne balony z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie. Oryginalne postaci, cyrkowe triki i sztuczki, akrobaci na piłkach, interaktywne zabawy, w które angażowana jest widownia, a wszystko to zamknięte w 70 minutach doskonałej historii z balonami w roli głównej!

Funny Balls Show – bajeczne widowisko teatralne,
w którym zobaczycie ponad 3000 balonów w wyjątkowych kolorach
i niespotykanych dotąd kształtach!

Zobacz na filmie: https://youtu.be/4hcDfUapXWY

Agencja koncertowa „Pan Koncert” zaprasza na międzynarodowe widowisko dla dużych i małych „Funny Balls Show”, w którym spełniają się najpiękniejsze sny, a marzenia najmłodszych stają się rzeczywistością! Tu dzieją się rzeczy niezwykłe, tu radość nie schodzi z dziecięcych twarzy! Przybywajcie więc do magicznej Balonolandii i bawcie się z nami!

UWAGA:

  • Czas trwania spektaklu: 70 minut

  • Dzieci do 2,5 roku życia nie potrzebują biletu – siedzą na kolanach rodzica

 

Więcej informacji oraz bilety dostępne są na: https://pankoncert.pl/balonoweshow/

 

 


Komentarze


10-03-2023, 11:36
b eta napisał(a):

wszystko fajnie ale ceny drogie żadnych ulgów nie ma ja chętnie bym poszła z wnukami ale nie stać mniena takie ceny

10-03-2023, 11:08
dariaszoltysek04@gmail.com napisał(a):

Odpowiedź konkursowa ok 3300 balonów