Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Filmowy plener w Aquadromie

09-07-2018, 00:17 Agnieszka Lewko

Kinomanicy  spotkali się w sobotę (7.07)  wieczorową porą na plaży przed Aquadromem. Rudzianie wspólnie obejrzeli film „Diabeł ubiera się u Prady”, a przy okazjo dobrze się bawili i spędzili czas z rodziną i przyjaciółmi.  

­-  W każdą sobotę lipca i sierpnia o godzinie  21:00 zapraszamy na kino plenerowe na plaży. Wystartowaliśmy w minioną sobotę  z doskonałym filmem „Diabeł ubiera się Prady”.  Jaki film zobaczymy w kolejną sobotę – ta decyzja należy do naszych fanów, których zachęcam do głosowania w naszej sondzie na Facebooku. Film, który otrzyma najwięcej głosów zostanie wyświetlony w kolejnym tygodniu i tak będzie przez całe wakacje - tłumaczyła Agnieszka Piekorz - Hałczyńska z rudzkiego Aquadromu.

Kino plenerowe związane jest z akcją „Modny Aquadrom”, która wystartowała także 7 lipca. A od d 9 lipca ruszyło „Konkursowe Lato w Aquadromie”, polegająca na tym, że klient, który w danym tygodniu zarejestruje paragony na najwyższą kwotę – wygra atrakcyjne nagrody.

- Zapraszamy na wakacje do Aquadromu. Jak co roku, oprócz korzystania z oferty basenowej zapraszamy na ogólnodostępną plażę przed obiektem. Leżaki, piasek, palmy, ale i boisko do siatkówki plażowej zapewnią wszystkim mieszkańcom odrobinę tropików w sercu Rudy Śląskiej - zaznaczyła Agnieszka Piekorz - Hałczyńska.  - Zachęcamy także do udziału w specjalnych, przyspieszonych wakacyjnych kursach nauki pływania, by wakacje były nie tylko radosne, ale przede wszystkim bezpieczne, a amatorów mocnych wrażeń zachęcamy do spróbowania swoich sił w nurkowaniu, w głębokiej na 7 metrów tubie, aby przygotować się do nurkowania w najdalszych zakątkach świata. To oczywiście nie wszystko. Obiecujemy, że wakacje w Aquadromie będą intensywne - dodała.


Komentarze