Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Fest Festiwal już w piątek

19-08-2019, 11:05 IN


Fest Festiwal jest to dwudniowe wydarzenie, które odbędzie się w terminie 23-24.08.2018, zlokalizowane na terenie przepięknego - Parku Śląskiego w Chorzowie (Aleja Różana 6). Jest to ogromny event skierowany do ponad 25 000 osób. Ludzie z całej Polski oraz zza granicy przyjadą specjalnie, żeby wysłuchać najlepszych artystów z całego świata, którzy będą grać aż na ośmiu scenach o różnej tematyce. Wśród ogłoszonych już artystów są m.in <http://m.in/>. zespół Wu-Tang Clan, Disclosure, Alan Walker, Jaden Smith, Metronomy, Paweł Domagała, Sokół czy Roisin Murphy. Poza bogatą ofertą muzyczną, na terenie Parku powstanie prawdziwe miasteczko festiwalowe, w którym goście będą mogli się bawić i spędzać czas z przyjaciółmi, co więcej wydarzenie będzie przyciągać ludzi bogatą ofertą aktywności na terenie, takich jak chociażby: szeroko pojęta sztuka czy treningi sportowe.

Tak duża ilość uczestników sprawia, że znacząco wzrośnie zapotrzebowanie na noclegi, jedzenie oraz wiele innych aktywności, których uczestnicy będą szukać we wszystkich miastach wchodzących w skład województwa śląskiego. Właśnie z tego powodu szukamy mocnego wsparcia ze strony lokalnych partnerów mediowych, którzy pomogą nam dotrzeć do jak najszerszej liczby odbiorców, a miasta zyskają wielu nowych konsumentów.

Ciężko opisać wszystkie zalety festiwalu oraz korzyści płynące ze współpracy w mailu, więc z ogromną chęcią odpowiemy na wszystkie pytania, przedstawimy możliwości oraz pomysły na współpracę na spotkaniu.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/317055725613284 <https://www.facebook.com/events/317055725613284>
Strona: www.festfestival.pl <http://www.festfestival.pl/>


Komentarze