Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny
w Rudzie Śląskiej

Do kina nie tylko na film

16-03-2022, 14:43 Joanna Oreł

Po przerwie spowodowanej pandemią 18 marca do kina Patria wróci ,,Kino dla Kobiet”. Dla pań przygotowano szereg atrakcji dla ducha i ciała, dzięki którym będą mogły poprawić swoje funkcjonowanie na co dzień. Oczywiście nie zabraknie głównego punktu programu, czyli projekcji filmu.

– Ostatnie lata nie sprzyjają większym spotkaniom towarzyskim, dlatego „Kino dla Kobiet” wraca ponownie po kilkumiesięcznej przerwie. Jak co edycję, w miły czas wplatamy trochę edukacji. Tym razem gośćmi będą prof. dr hab. Krzysztof Nowosielski oraz dr hab. Wojciech Cnota. Wspólnie poruszymy intymne tematy i zadamy krępujące nas pytania. Natomiast Iwona Łatacz przygotuje dla nas pogadankę na temat tego,że seks zaczyna się w głowie – mówi Marta Glamb, organizatorka ,,Kina dla Kobiet”. – Oprócz tego będziemy gościć Justynę Dec z fundacji Oko w Oko z rakiem oraz fizjoterapeutkę, Natalię Pasiekę. Na sam koniec wystąpi nasz wyjątkowy gość specjalny – Kristina. Cudowna osoba, która przyjechała parę dni temu z Ukrainy i trafiła pod skrzydła cudownych osób. Opowie parę słów o sobie i zaprosi na zajęcia jogi – zapowiada.

Tradycyjnie na sali kinowej dla pań czekać będą przekąski przygotowane przez KarmaMa Bistro i Zioło, TuLisMaNore oraz kawiarnię Panaceum. Kobiety będą mogły również skorzystać z regulacji brwi oraz badania włosów, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce, skonsultować się z dietetykiem oraz zrobić zakupy na stoisku zielarskim. Partnerem „Kina dla Kobiet” jest także firma KUŚ.

,,Kino dla Kobiet” odbędzie się w piątek, 18 marca o godz. 17. Około godz. 19.30 wyświetlona zostanie komedia romantyczna „Miłość jest blisko”. Bilety na piątkowe spotkanie dostępne są w cenie 35 zł. Rezerwacji można dokonywać pod numerem telefonu 502-651-403.


Komentarze