Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Daniela Szewczyk – Miss Wakacji 2017

28-08-2017, 09:25 Arkadiusz Wieczorek

Daniela to szesnastolatka z Żor. Interesuje się tańcem a swoją pasję rozwijała przez dziewięć lat w zespole mażoretkowym. Mimo młodego wieku stawia też swoje pierwsze kroki w modelingu a w wolnym czasie siada przed sztalugą i maluje na płótnie.

Co spowodowało, że postanowiłaś wybrać się do Rudy Śląskiej i uczestniczyć w konkursie?

-  Postanowiłam zgłosić się do konkursu ,aby przeżyć nową przygodę ,poznać nowych ludzi, zdobyć nowe doświadczenia oraz obyć się bardziej ze stresem i sceną.  Konkurs w Rudzie Śląskiej to nie był mój pierwszy udział w takiej zabawie, ale każde takie doświadczenie czegoś mnie uczy i zostaje na przyszłość.

- Szkoła w jakiej się uczysz nie jest związana ani ze sceną ani z modelingiem. Skąd ten wybór?

- Właśnie zostałam przyjęta do liceum do klasy o profilu strażackim, także od września będę uczennicą drugiej klasy liceum o takim profilu. W przyszłości chcę pomagać ludziom , czuć się potrzebna na świecie stąd pomysł, aby zostać strażakiem.

- Jak wspominasz udział w Wyborach Miss Wakacji?

- To był bardzo przyjemny dzień.  Spotkałam bardzo wiele życzliwych osób ,które wspierały mnie miłymi słowami. Cieszę się też z tytułu Miss Wakacji. To duże wyróżnienie biorąc pod uwagę jak wiele pięknych dziewczyn startowało razem ze mną. Trochę stresował mnie brak rodziny i przyjaciół, którzy tego dnia nie mogli mnie wspierać z widowni ale dzięki fajnej publiczności nie czułam się osamotniona. Oklaski i wsparcie publiczności to bardzo dużo, kiedy trzeba wystąpić na scenie np. w stroju kąpielowym, choć dla mnie bardziej stresujące niż stroje jest pierwsze wejście. Przy każdym kolejnym stres mija.


Komentarze


06-11-2017, 17:47
heyka napisał(a):

Baardzo ładna!

28-08-2017, 14:42
wielbiciel napisał(a):

Najpiękniejsza Kobieta świata :)

28-08-2017, 13:33
olekmisiek26 napisał(a):

Danielka jestes sliczna i madra.Zycze Ci powodzenia i Wszystkiego Najlepszego.Kocham Cie .babcia Teresa.