Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

California Party na 5-lecie Aquadromu

05-12-2017, 12:21 UM Ruda Śląska

Rudzki park wodny świętuje 5. urodziny. Z tej okazji w weekend /8-10 grudnia/ zaplanowano szereg wodnych atrakcji. 9 grudnia w Aquadromie szykuje się główna impreza w stylu California Party.

W piątek, 8 grudnia, w dniu w którym przypada rocznica urodzin, klienci będą mogli zakupić godzinny bilet w cenie 5 złotych. Z kolei urodzinowe party zostało zaplanowane dzień później /9 grudnia/. Sobota upłynie pod znakiem licznych atrakcji w hali basenowej Aquadromu.

California Party rozpocznie się o 18:00 i potrwa do 22:00. Baseny staną się niezwykłym parkietem wodnej dyskoteki z DJ-em. Atmosferę podgrzeje występ Lady Latte Dance Group, który porwie uczestników imprezy do wspólnej samby. Pomiędzy występami artystycznymi będzie można spróbować swoich sił na desce surfingowej czy w konkursach, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Pamiątką z imprezy będą zdjęcia wykonane w fotobudce. Urodzinową fetę zakończy pokaz laserowy.

W sprzedaży dostępne są 2 rodzaje biletów na California Party:

- bilety całodobowe do Strefy Rekreacji i Sportu (bez możliwości korzystania z Saunarium) w cenie 40 zł,

- bilety całodobowe do Strefy Rekreacji i Sportu oraz Saunarium w cenie 60 zł.

Z kolei w niedzielę, 10 grudnia, w hali basenowej czas najmłodszym umilą animatorzy, a w holu recepcyjnym będzie można wziąć udział w warsztatach kreatywnych.

Przypomnijmy, że 8 grudnia 2012 roku, punktualnie o godzinie 12:00, Aquadrom otworzył swoje podwoje dla wszystkich szukających wodnych wrażeń. Rudzki park wodny to przede wszystkim Strefa Rekreacji. To miejsce dedykowane jest najmłodszym i nieco starszym, spragnionym ruchu i marzącym o wodnym lenistwie. Strefa Sportu to część, w której można popływać w klasycznym znaczeniu tego słowa. Do dyspozycji są dwie nierdzewne niecki basenowe dla doświadczonych pływaków i tych, którzy uczą się pływać. Do tego tuba dla płetwonurków. Ostatnia Strefa to Saunarium, najbardziej kameralna i relaksująca część Aquadromu, z osobnym wejściem i niezależnymi szafkami. Dostępna tylko dla osób pełnoletnich i tych, których nie krępuje strefa nietekstylna – obowiązkowa ze względu na kulturę saunowania i higienę osób saunujących. Dla tych, którzy obawiają się strefy nietekstylnej, wprowadzono tekstylny wtorek. Wtedy klienci mogą wejść do Saunarium w stroju kąpielowym.


Komentarze