Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Bilety dla dzieci za złotówkę

17-04-2019, 09:42 admin

Rudzki park wodny ponownie zaprasza wszystkie dzieci do skorzystania ze swojej oferty w promocyjnej cenie. Tym razem bilety za 1 zł można będzie kupić od środy do piątku, także w godzinach popołudniowych. W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi oraz przedłużającym się strajkiem nauczycieli, władze Aquadromu podjęły decyzję o ponownym wprowadzeniu promocji dla dzieci na godzinny pobyt w Strefie Rekreacji i Sportu w cenie 1 zł.

- Okazało się, że piątkowa promocja wejść za złotówkę cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, dlatego postanowiliśmy, w tym gorącym z różnych względów okresie, ponownie umożliwić dzieciom korzystanie z obiektu na preferencyjnych warunkach – komentuje Marta Malik, prezes Aquadromu.

Tym razem promocja obowiązywać będzie 17 i 18 kwietnia w godzinach 9:00-20:00 oraz 19 kwietnia w godzinach 9:00-18:30, gdyż w Wielki Piątek obiekt zamknięty zostanie o 19:30 w związku z planowaną na ten dzień próbą ewakuacji. -Zdecydowaliśmy się wydłużyć godziny obowiązywania promocji, gdyż ze względu na pracę nie wszyscy rodzice mieli możliwość przyjechać z dziećmi do Aquadromu – dodaje Marta Malik.

Z wejścia za złotówkę mogą skorzystać wszystkie dzieci do 18 r.ż. za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej. Dzieci do 13 r.ż. mogą korzystać z obiektu jedynie pod opieką osoby pełnoletniej. W Wielką Sobotę i Niedzielę Wielkanocną Aquadrom będzie nieczynny. W Lany Poniedziałek, obiekt funkcjonować będzie jak w weekendy i święta, czyli Strefa Sportu od godziny 7:00, natomiast Strefa Rekreacji oraz Saunarium od 9:00.

Szczegóły promocji dostępne są w regulaminie https://bit.ly/2UCqJI0


Komentarze