Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Baby poklachały

06-03-2018, 09:24 Agnieszka Lewko

Moc atrakcji czekała na rudzianki, które w poniedziałkowy wieczór (5.03) odwiedziły Ficinus. Na zabytkowym osiedlu robotniczym w siedzibie chóru „Słowiczek” odbyły się „Babskie klachy na Ficinusie”, które dostarczyły wielu emocji. W ten sposób panie przy kawie, kołoczu i dźwiękach muzyki świętowały zbliżający się Dzień Kobiet.

- Jestem na tej imprezie już drugi raz. Pierwszy raz byłam w zeszłym roku i jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Czekałyśmy na tą imprezę cały rok. Byłam bardzo zadowolona ostatnim razem i teraz też bardzo mi się podoba. Byłam ciekawa czy w tym roku będę się tak samo dobrze bawiła jak w zeszłym. Dodam jeszcze, że jak Inga Papkala prowadzi imprezę to bawimy się wyśmienicie - zaznaczyła Maryla Głuszek, jedna z uczestniczek imprezy.

„babskie klachy na Ficinusie” poprowadziła Inga Papkala, która wprawiła rudzianki w dobry humor. Prowdząca śpiewała, opowiadała kawały o mężczyznach, przygotowała także wiele zabaw i konkursów.

- Cieszę się, że mogę spędzić ten wieczór w gronie koleżanek i innych kobiet. Towarzyszy nam mnóstwo dobrego humoru i dobrej zabawy. Oprócz tego, że przyszłam ze swoimi sąsiadkami i koleżankami, to jeszcze poznałam wiele innych wspaniałych kobiet. Za rok też się tu wybiorę - podkreśliła pani Krystyna z Wirku.


Komentarze