Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Aquadrom zaprasza na pirackie urodziny

06-12-2019, 08:46 admin

Zorbing, nurkowanie w sprzęcie, poszukiwanie skarbów, warsztaty dekorowania i tort urodzinowy – to tylko niektóre atrakcje, jakie czekać będą na gości Aquadromu w najbliższą niedzielę. W ten sposób rudzki park wodny świętował będzie swoje siódme urodziny, podczas których każdy znajdzie coś dla siebie.

Osoby, które w niedzielę w godzinach od 12.00 do 18.00 zdecydują się odwiedzić rudzki park wodny, będą mogły poznać tajniki podbasenia, gdzie po świecie filtrów i pomp oprowadzą pracownicy techniczni, którzy odpowiedzą na najbardziej nurtujące pytania. Z kolei moc atrakcji zapewnią animatorzy, którzy zapraszają całe rodziny do wodnych szaleństw, zorbingu, bitwy wodnej oraz szukania skarbów ukrytych w różnych zakątkach parku wodnego. - Najmłodszych zapraszamy także do nurkowania w sprzęcie w basenie z ruchomym dnem. Może to właśnie podwodny świat okaże się największą pasją w ich życiu i nowym hobby na długie lata – podkreśla Marta Malik.

Na tym jednak nie koniec atrakcji. Amatorzy kuchennych specjałów będą mogli wziąć udział w  warsztatach dekorowania „Cake Pops”, które poprowadzi blogerka kulinarna Agata Popenda. Natomiast o godzinie 16.00 będzie można skosztować urodzinowego tortu muffinkowego, który specjalnie dla gości przygotuje Aqua Bistro. Nie zabraknie również fotobudki, która będzie do dyspozycji między godziną 15.00-18.00.

Źródło: UM Ruda Śląska


Komentarze