Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

29 kwietnia poznamy Miss 2016!

12-04-2017, 13:57 Arkadiusz Wieczorek

Trwają przygotowania do wyborów Miss Ruda Śląska. Najpiękniejszą rudziankę poznamy 29 kwietnia podczas gali finałowej w Domu Kultury w Bielszowicach. Kandydatki przygotowują się obecnie do prezentacji przed jurorami.

Choreografię ćwiczą pod okiem choreografki Izabeli Nowrotek. 14 kandydatek zaprezentuje się m.in. w strojach sportowych, kąpielowych, wieczorowych i sukniach ślubnych. Natomiast o oprawę muzyczną zadba Krzysztof Respondek, który wystąpi na gali Miss Rudy Śląskiej po raz kolejny. Ten wykonawca śpiewał także podczas pierwszych w historii miasta wyborów - dokładnie 18 lat temu. Galę finałową poprowadzą Arkadiusz Wieczorek i Sebastian Mierzwa.

Wśród tytułów które powędrują do kandydatek będą też dwa, o których przydziale nie zadecydują jurorzy, a nasi Czytelnicy i widzowie. Miss Czytelników wybrać można w głosowaniu smsowym (więcej na str. 8) oraz poprzez głosy oddane na Facebooku i naszej stronie internetowej.  Miss Publiczności wybiorą osoby, które podczas finału będą bawić się z nami w Domu Kultury w Bielszowicach. Startujemy o godzinie 17. Bilety w cenie 25 złotych kupić można w kasie DK oraz w redakcji „Wiadomości Rudzkich”.


Komentarze


27-04-2017, 21:55
Fotograf napisał(a):

Witam. Miss Rudy Śląskiej. Właśnie. Wg mojej oceny, najpiękniejsze finalistki tegorocznego konkursu 2017 moim zdaniem ,fotograf nie zadbał o jakość zdjęć, pozwalających wydobyć piękno i emocje modelek. A profesjonalne zdjęcie każdej dziewczyny ,która startuje w konkursie na najpiękniejszą ,to wizytówka każdej z dziewcząt idących w świat modelingu czy innych celi, jakie stawiają sobie na drodze.