Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Zniszczył zaparkowane samochody

05-10-2015, 08:59 admin

Dzięki szybkiej reakcji pokrzywdzonych błyskawicznie ujęto mężczyznę, który zniszczył zaparkowane samochody. Mundurowi z „piątki” na podstawie szczątkowych informacji wytypowali i zatrzymali 58-letniego rudzianina, który już przyznał się do zniszczenia. Sprawcy grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Informacja o zniszczeniach w kilku zaparkowanych samochodach tablic rejestracyjnych, rozpoczęła poszukiwania sprawcy tego chuligańskiego czynu. Policjanci z „piątki” na podstawie szczątkowych informacji i miejsc, w których dokonano zniszczeń, wytypowali potencjalnego sprawcę. Szybkie działanie mundurowych, doprowadziło do zatrzymania 58-letniego mieszkańca Halemby.

Zaraz po zatrzymaniu mężczyzny policjanci otrzymali kolejne zgłoszenie uszkodzenia - tym razem karoserii samochodu. Ślady jakie zabezpieczono na miejscu dowiodły, że sprawcą tego zniszczenia jest również zatrzymany 58-letni rudzianin. W trakcie przesłuchania, nie potrafił on podać racjonalnej przyczyny swojego zachowania. Teraz o jego losie zadecyduje prokurator i sąd, a za zniszczenie mienia grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Ruda Śląska


Komentarze