Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Zatrzymano rudzianina z plecakiem pełnym narkotyków

19-07-2017, 19:20 admin

Policjanci z komisariatu I pełniący służbę w dzielnicy Orzegów zatrzymali młodego mężczyznę, który posiadał przy sobie narkotyki. Rudzianin wpadł w trakcie legitymowania grupy młodych osób. 23-latek zwrócił uwagę mundurowych swoim podenerwowaniem.

Śledczy z wydziału kryminalnego rudzkiej komendy prowadzą postępowanie i sprawdzają obecnie gdzie zatrzymany zaopatrywał się w narkotyki i komu je udostępniał. W ubiegły weekend policjanci z patrolówki komisariatu I na ulicy Grunwaldzkiej podjęli czynności wobec grupy młodych ludzi, która na ich widok zaczęła się dziwnie zachowywać.

W trakcie legitymowania jeden z mężczyzn był wyraźnie zdenerwowany. Mundurowi sprawdzili co ma w plecaku. W czasie kontroli znaleźli w nim narkotyki, było tam prawie 30 porcji dilerskich marihuany i woreczek z metaamfetaminą, która pozwoliłaby na wydzielenie, aż ponad 260 działek tego narkotyku.

23-letni rudzianin został zatrzymany i przekazany w ręce kryminalnych. Mężczyzna usłyszy wkrótce zarzuty, za posiadanie narkotyków grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności, policjanci nie wykluczają jednak również rozszerzenia listy zarzutów o sprzedaż i udostępnianie narkotyków.

Źródło: KMP Ruda Śląska


Komentarze