Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Z zazdrości ugodził konkubinę nożem

27-12-2017, 17:02 admin

Kolejny sprawca przemocy domowej został zatrzymany przez rudzkich stróżów prawa. 19-latek ugodził swoją konkubinę nożem w trakcie domowej awantury. Dzięki pierwszej pomocy udzielonej przez policjantów i szybkiej reakcji lekarzy, życiu 22-latki nie zagraża już niebezpieczeństwo.

W przedświąteczny czwartek mundurowi z „piątki” zostali powiadomieni, że na ulicy Międzyblokowej w jednym z mieszkań doszło do awantury w trakcie której młoda kobieta została ugodzona nożem w klatkę piersiową. Policjanci, którzy przybyli na miejsce obezwładnili napastnika i udzielili pierwszej pomocy rannej 22-latce. Kobieta, w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Dzięki pierwszej pomocy udzielonej przez policjantów i szybkiej reakcji lekarzy, jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Policjanci zatrzymali 19-letniego rudzianina, który trafił do policyjnego aresztu. Został mu już przedstawiony zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała konkubiny, ale niewykluczone, że sprawca przemocy domowej może usłyszeć kolejne zarzuty. Decyzją rudzkiego sądu w wigilijne przedpołudnie został on tymczasowo aresztowany.

Źródło: KMP Ruda Śląska

 


Komentarze