Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Uwaga na drogach! Kolizja za kolizją

03-03-2015, 10:13 Joanna Oreł

W związku z nawrotem zimy na drogach w Rudzie Śląskiej panują trudne warunki. W mieście doszło dotychczas do dwóch kolizji. Ponadto zablokowana jest Drogowa Trasa Średnicowa.

Z powodu intensywnych opadów śniegu kierowcy od rana stoją w korkach, a pasażerowie komunikacji publicznej muszą uzbroić się w cierpliwości w oczekiwaniu na transport.

W Rudzie Śląskiej doszło także do dwóch kolizji.  Zostały zgłoszone dwie kolizje. Przy ul. Asfaltowej tir z naczepą zderzył się z samochodem marki toyota. Natomiast przy ul. Tunkla doszło do kolizji dacii z autobusem – informuje Arkadiusz Ciozak, oficer prasowy KMP Ruda Śląska.

Na szczęście utrudnienia po zdarzeniach zostały już zlikwidowane, a drogi są przejezdne. Gorsza sytuacja panowała na Drogowej Trasie Średnicowej, gdzie na wysokości Świętochłowic w kierunku do Katowic tir prawdopodobnie wpadł w poślizg, zderzył się z barierami energochłonnymi i zablokował drogę. Na szczęście pojazd został już usunięty z drogi.


Komentarze


03-03-2015, 14:32
alejaja. napisał(a):

no ktoż to widział,żeby śnieg tak podle mógł zaskoczyć drogowców?! za co oni biorą pieniądze?!

03-03-2015, 12:26
Szczęśliwy napisał(a):

Szczęśliwi ludzie mieszkają w Rudzie... A szczęśliwi czasu nie liczą :) Ja też jechałem godzinę, a co, szczęśliwemu wolno :) Pozdrawiam Was malkontenci, hehehe

03-03-2015, 10:52
Daria napisał(a):

Normalka... jak zwykle trochę śniegu i paraliż na całego ;) z Goduli na Wirek jechałam 50 MINUT autobusem !!!

03-03-2015, 10:26
mieszkaniec napisał(a):

pewnie zima zaskoczyła drogowców ..... jak zawsze