Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Usłyszał zarzut zabójstwa

23-12-2015, 12:20 Joanna Oreł

Prokuratura rejonowa w Rudzie Śląskiej postawiła zarzut zabójstwa 44-letniemu mężczyźnie – ojcu rodziny, która w makabryczny sposób straciła życie. Piotr K. odmówił zeznań.

Po tygodniu postępowania 44-latek usłyszał zarzuty zabójstwa swojej żony oraz dwóch synów. Według śledczych – wszystkie dowody wskazują na to, że to on odebrał im życie i to ze szczególnym okrucieństwem w przypadku jednej z osób.

Mężczyzna jednak milczy i nie odpowiada na żadne pytania. Prokuratura ma złożyć wniosek o tymczasowe aresztowanie 44-latka. Mężczyzna wciąż jednak przebywa w szpitalu, ale lekarze twierdzą, że jego stan jest na tyle dobry, by oskarżony mógł trafić do aresztu. Za zabójstwo może mu grozić dożywocie.

Przypomnijmy, że do tragicznych wydarzeń doszło w ubiegły wtorek (15.12.). Do tragedii doszło w bloku przy ul. Kopalnianej w Bykowinie. We wtorek o poranku w jednym z mieszkań znaleziono zwłoki trójki osób – w tym dwójki dzieci oraz ich 43-letniej matki. Cała trójka zmarła od ran kłutych zadanych ostrym narzędziem. 


Komentarze