Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Uprawiał marihuanę w mieszkaniu

02-01-2018, 11:58 admin

Policjanci z komisariatu w Halembie skonfiskowali 15 sadzonek konopi indyjskich uprawianych w doniczkach oraz ponad 20 działek gotowej do sprzedaży marihuany. Plantacja nielegalnych roślin znajdowała się w jednym z mieszkań w rudzkiej Halembie. Do policyjnego aresztu trafił 32-latek podejrzany o uprawę narkotyku.

Kryminalni z rudzkiej „piątki” uzyskali informację, że w jednym z mieszkań na Halembie znajduje się uprawa konopi indyjskich. Policjanci po krótkiej obserwacji wkroczyli do akcji. Podczas przeszukania mieszkania śledczy znaleźli specjalnie przygotowany namiot z nawodnieniem, oświetleniem i wentylacją, w którym zabezpieczyli 15 sadzonek nielegalnych roślin oraz susz z którego można było otrzymać ponad 20 porcji dilerskich narkotyku. Śledczy zatrzymali 32-letniego plantatora, który trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator. Za uprawę konopi indyjskich zatrzymanemu grozi kara do 3 lat więzienia.

Źródło: KMP Ruda Śląska


Komentarze


03-01-2018, 14:56
Pogromca fake newsów napisał(a):

Jestem zawiedziony rzetelnością "Wiadomości Rudzkich" ,a właściwie jej brakiem. Zajmijcie się opisywaniem faktów, a nie snuciem domniemań i pomówień! Skąd wiece, że te 20 "działek" były na sprzedaż? Możecie to udowodnić? "Policjanci po krótkiej obserwacji wkroczyli do akcji." Nie po żadnej obserwacji, tylko wstrętnym donosie psychicznie chorej kobiety. "...śledczy znaleźli specjalnie przygotowany namiot z nawodnieniem" Kłamstwo, nie było żadnego systemu nawodnienia. P.S. w Polsce obowiązuje system metryczny , a więc gramy, kilogramy. Ile to "działka" ?

Odpowiedź redakcji:

Szanowny Czytelniku, Zamieszczona informacja jest informacją prasową KMP Ruda Śląska (co jest wyraźnie zaznaczone w opisie). Nie mamy możliwości weryfikacji dochodzenia oraz ustaleń śledczych i prokuratury. Pozdrawiamy

02-01-2018, 17:56
Nie polak napisał(a):

Polska to taki Kato-talibanstan. Jak długo jeszcze będą zamykać ludzi za trawkę ? Zresztą jak nie trawka to pod kołdry zaglądają czy aby na pewno wszystko dzieje się po Bożemu :/ 100 lat za murzynami. Zresztą szkoda gadać w wyborach i tak zagłosujecie tak jak wam ksiądz powie. Zlikwidować i rozdzielić pomiędzy sąsiednie kraje ten dziwny czyrak nad Wisłą zwany Rzeczpospolitą - XD