Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Policja szuka świadków - pasażerów autobusu linii 146

15-03-2017, 15:09 admin

Śledczy z Wydziału Kryminalnego rudzkiej komendy szukają świadków i pasażerów autobusu linii 146, w którym w dniu 17 lutego odpalono rakietę sygnałową. Pasażerowie i świadkowie, którzy jeszcze nie zostali przesłuchani, proszeni są o kontakt.

Śledczy z rudzkiej komendy prowadzą śledztwo nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową w Rudzie Śląskiej, dotyczące przestępstwa sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym, do jakiego doszło w dniu 17 lutego 2017 roku w Rudzie Śląskiej w autobusie linii 146, który poruszał się ulicą Odrodzenia (pomiędzy przystankami Ruda Śląska „Odrodzenia” a „Kopalnia Pokój”).

W autobusie będącym w ruchu została odpalona rakieta sygnałowa, w wyniku czego autobus został uszkodzony, doszło do zapalenia jego elementów wykonanych z tworzywa sztucznego i zadymienia wnętrza pojazdu. W związku z powyższym śledczy proszą pasażerów, którzy w trakcie zdarzenia byli wewnątrz autobusu, a do chwili obecnej nie byli przesłuchani o kontakt z prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 32 2449331 lub 32 2449280.

Źródło: KMP Ruda Śląska


Komentarze