Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Przywłaszczył portfel. Poznajecie go?

20-10-2017, 10:00 admin

Kryminalni z Komisariatu Policji II prowadzą postępowanie w sprawie przestępstwa, do jakiego doszło 1 września br. w centrum handlowym „Plaza”. Śledczy dążą do ustalenia tożsamości mężczyzny zarejestrowanego przez sklepowy monitoring. Przez tydzień publikowaliśmy zdjęcia, na których wizerunek sprawcy był zakryty, teraz prosimy internautów o sygnał, kogo zarejestrowała sklepowa kamera.

Podejrzany to mężczyzna, w wieku około 30-35 lat, który był w towarzystwie dwóch dziewczynek w wieku około 4 i 6 lat. Mężczyzna kupował lody w kawiarni, na pasażu handlowym. Sprawca wykorzystując moment, zabrał z lady portfel pozostawiony przez innego klienta. Przedstawiamy pełny wizerunek mężczyzny, może ktoś go rozpozna. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu sprawcy przywłaszczenia portfela z pieniędzmi.

Kontakt z prowadzącym postępowanie : mł.asp. Marcin Strzymiński – tel. 32 342 96 21 - prosimy powołać się na sprawę RSD 327/17. Oczywiście, można skorzystać ze skrzynki „Powiadom nas” i przesłać wiadomość całkowicie anonimowo. Nie tolerujmy takich zachowań, proszę pamiętać, że każdemu może zdarzyć się zapomnieć w sklepie torebkę, portfel lub coś cennego. Pamiętajmy, że powiedzenie „znalezione nie kradzione” w rzeczywistości może przysporzyć nam problemów.

Źródło: KMP Ruda Śląska


Komentarze