Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Poszukiwany mężczyzna ze zdjęcia

11-10-2017, 10:15 KMP Ruda Śląska

Kryminalni z Komisariatu Policji II prowadzą postępowanie w sprawie przestępstwa, do jakiego doszło 1 września br. w centrum handlowym „Plaza”. Śledczy dążą do ustalenia tożsamości mężczyzny zarejestrowanego przez sklepowy monitoring. W ciągu najbliższego tygodnia sprawca ma możliwość osobiście stawić się u prowadzącego postępowanie policjanta i uniknąć publikacji swego wizerunku.

Podejrzany to mężczyzna, który wraz z dwiema córkami kupował lody w kawiarni, na pasażu handlowym. Sprawca wykorzystując moment, zabrał z lady portfel pozostawiony przez innego klienta. Nie przedstawiamy pełnego wizerunku mężczyzny, lecz sprawca sam siebie z pewnością rozpozna. W ciągu najbliższego tygodnia mężczyzna ma możliwość osobiście stawić się u prowadzącego postępowanie policjanta i uniknąć publikacji zapisu z monitoringu przedstawiającego jego wizerunek. Kontakt z prowadzącym postępowanie : mł.asp. Marcin Strzymiński – tel. 32 342 96 21 - prosimy powołać się na sprawę RSD 327/17.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku nieustalenia tożsamości sprawcy, 18 października 2017 r. opublikowany zostanie film w pełnej rozdzielczości, z prośbą do internautów o pomoc w ustaleniu, kogo zarejestrowały kamery.


Komentarze