Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Poszukiwani sprawcy kradzieży

06-08-2018, 08:22 KMP Ruda Śląska

Rudzcy policjanci poszukują mężczyzn, którzy są sprawcami kradzieży kosmetyków o wartości ponad 4 tys. złotych. Ich wizerunek zarejestrowała kamera monitoringu wizyjnego. Do przestępstwa doszło w dniach 14 i 19 lipca 2018 roku w jednym z rudzkich sklepów.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sklepowych złodziei, których przedstawia zapis monitoringu, prosimy o kontakt.
Do kradzieży doszło w dniach 14 i 19 lipca 2018 roku w jednym ze sklepów drogeryjnych w Rudzie Śląskiej. Łupem złodziei padły kosmetyki o łącznej wartości ponad 4 tys. złotych. Mężczyźni widoczni na zdjęciach działali w porozumieniu z sobą.

Z ustaleń śledczych wynika, że zarejestrowani przez monitoring złodzieje działali w ten sam sposób w innych drogeriach tej firmy na terenie śląska. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców kradzieży, prosimy o kontakt z rudzkimi policjantami tel. (32) 34 41 510 lub z najbliższą jednostką policji. Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej kp1@ruda.ka.policja.gov.pl lub za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej Powiadom nas.


Komentarze