Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Ponad 4,5 tys. działek narkotyków nie trafi na rudzkie ulice

08-02-2017, 10:30 admin

Kryminalni z rudzkiej „dwójki” zatrzymali 40-letniego mężczyznę, u którego znaleziono znaczne ilości narkotyków. Mieszkaniec Rudy Śląskiej z handlu narkotykami uczynił sobie stałe źródło dochodu. Przejęte ponad 4,5 tys. działek narkotyków nie trafi już na czarny rynek.

Policjanci referatu kryminalnego z komisariatu 2 zatrzymali 40-letniego dilera narkotykowego. W trakcie przeszukania jego mieszkania i przynależących pomieszczeń, policjanci znaleźli znaczne ilości amfetaminy i marihuany. Mężczyzna w swoim mieszkaniu posiadał kilkanaście woreczków z narkotykami, a w użytkowanej przez siebie piwnicy, prawdziwy skład.

Detektywi zabezpieczyli amfetaminę i jej pochodną, w ilości pozwalającej na wydzielenie ponad 4500 działek narkotyku, oraz marihuanę którą można podzielić na ponad 50 działek dilerskich. Śledczy znaleźli także wagi i woreczki do dalszego porcjowania narkotyków. Stróże prawa przejęli również znaczną kwotę pieniędzy, które mogą pochodzić ze sprzedaży narkotyków.

Zatrzymany mieszkaniec Rudy Śląskiej został umieszczony w policyjnym areszcie, a śledczy jeszcze dziś przedstawią mu pierwsze zarzuty. Prowadzący sprawę policjanci traktują ją jako rozwojową i nie wykluczają, kolejnych zarzutów.

Źródło: KMP Ruda Śląska


Komentarze