Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Pijany tatuś za kierownicą

03-06-2015, 11:43 Joanna Oreł

Policjanci z rudzkiej drogówki zatrzymali 39-letniego mieszkańca Rudy Śląskiej, który mając w organizmie ponad sześć dziesiątych promila alkoholu kierował samochodem. Pasażerem był jego 3-letni syn. Śledczy ustalą czy mężczyzna naraził swoje dziecko na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia, jeżeli tak, w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

Policjanci zatrzymali vw golfa do rutynowej kontroli na ulicy 11 Listopada. W czasie legitymowania stróże prawa wyczuli od mężczyzny woń alkoholu. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało, że miał on w organizmie ponad 0,6 promila alkoholu.

To niestety nie wszystko. W samochodzie, jako pasażer przewożony był jego 3-letni syn. 39-latkowi zostało zatrzymane prawo jazdy, a samochód został odholowany na parking. W najbliższym czasie rudzianin usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości za co grozi mu wysoka kara grzywny, zakaz prowadzenia pojazdów i do 2 lat pozbawienia wolności.

Śledczy ustalą również czy naraził swoje dziecko na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia, jeżeli tak w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

Źródło: KMP Ruda Śląska


Komentarze


10-06-2015, 20:35
Paulekpl napisał(a):

najpierw to dobrać sie do dupy hienom dziennikarskim. Piszą nie prawdę i mają złą wtykę w policji. Po pierwsze nie na 11 listopada i policja nie wyczuła od niego alkoholu (byłem świadkiem). Nie bronię tego gościa bo napewno sam ma świadomość ze źle zrobił. Oczywiście jestem za ukaraniem go w normalny sposób. Ilu darmozjadow z wiejskiej tez jeździ pod wpływem i co ....... nic jak zwykle im wolno.

03-06-2015, 14:49
buu napisał(a):

Ludzie karać wiela wlezie!!!!!! i oczywiście prawko zabrać!!!!! Co tu rozstrzygać czy naraził życie syna, oczywiście nie tylko syna ala i pieszych.