Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Pijany ojciec odwoził córkę do szkoły

13-11-2015, 08:27 admin

Policjanci z rudzkiej drogówki zatrzymali 47-letniego mieszkańca Świętochłowic, który mając w organizmie ponad sześć dziesiątych promila alkoholu kierował samochodem. Pasażerką była jego 7-letnia córka. Śledczy ustalą czy mężczyzna naraził swoje dziecko na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia, jeżeli tak, w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

Policjanci zatrzymali forda mondeo do rutynowej kontroli na ulicy Młyn Szombierski. Badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało, że miał on w organizmie ponad 0,6 promila alkoholu z tendencją rosnącą. To niestety nie wszystko. W samochodzie, jako pasażerka przewożona była jego 7-letnia córka.

47-latkowi zostało zatrzymane prawo jazdy, a samochód został odholowany na parking. W najbliższym czasie kierowca usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości za co grozi mu wysoka kara grzywny, zakaz prowadzenia pojazdów i do 2 lat pozbawienia wolności. Śledczy ustalą również czy naraził swoje dziecko na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia, jeżeli tak w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

Źródło: KMP Ruda Śląska


Komentarze


13-11-2015, 22:11
nowy kierowca napisał(a):

I dobrze. Jedziesz nie pij. Ludzie zrozumcie wkoncu wiecie jak ciężko teraz zdać prawko. Ile trzeba się nawalczyc. A wy to w dupie macie bo zapomnieliście jak to było w waszym przypadku. Pijany kierowca to oprócz stwarzania zagrożenia na drodze to tez brak szacunku do samego siebie i godności. Opanuj cie się wkoncu.