Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny
w Rudzie Śląskiej

Kryminalni z rudzkiej komendy zatrzymali dilerkę i przejęli narkotyki

29-03-2022, 12:29 admin

Amfetaminę, z której można było przygotować ponad 1100 działek dilerskich oraz marihuanę i tabletki ekstazy znaleźli w mieszkaniu w rudzkiej Bykowinie policjanci z wydziału kryminalnego, zajmujący się walką z narkobiznesem. Zatrzymana 58-letnia kobieta usłyszała zarzut posiadania narkotyków. Śledczy zapowiadają, że na tym jednak nie koniec, gdyż sprawa ma charakter rozwojowy.

Policjanci z wydziału kryminalnego rudzkiej komendy uzyskali informacje, że w mieszkaniu 58-letniej rudzianki z Bykowiny mogą być duże ilości narkotyków. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli ukrytą amfetaminę, z której można było przygotować 1150 działek dilerskich. Zabezpieczono ponadto marihuanę sporą ilość tabletek ekstazy.

Kryminalni zatrzymali 58-latkę. Stróże prawa sprawdzają teraz komu kobieta sprzedawała bądź udostępniała nielegalne substancje. Zatrzymanej rudziance zostały już przedstawione zarzuty posiadania narkotyków, a śledczy z komisariatu zapowiadają, że to nie koniec sprawy. Niewykluczone także, że usłyszy ona jeszcze dodatkowe zarzuty.

Źródło: KMP Ruda Śląska


Komentarze